Strefa studencka > Aktualności samorządu > Wybory Delegatów na Wybory Przewodniczącego SSUR

Wybory Delegatów na Wybory Przewodniczącego SSUR

Dodano: poniedziałek, 7 listopada 2011
obwieszczenie-wyborcze.jpg
We wtorek tj. 08.11.2011 r. odbędą się Wybory Delegatów na Wybory Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Odbędą się one o godz. 17.30 w sali nr 4 na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Piłsudskiego 30. Prosimy o stawienie się osób delegowanych z poszczególnych kierunków i roczników.

e-mail: inokf@ur.edu.pl