Strefa studencka > Aktualności samorządu > Andrzejki 2011, dziękujemy.

Andrzejki 2011, dziękujemy.

Dodano: czwartek, 1 grudnia 2011

W ostatnią środę w rytmie muzyki House studenci z wydziału wychowania fizycznego UR impezowali do bardzo późnych godzin nocnych w klubie Chilli. Motywem przewodnim były Andrzejki, dlatego nie zabrakło tam też wróżb na których studenci dowiadywali się, że spędzą upojną noc, będą bogaci lub nawet wstąpią do zakonu. Nie zabrakło również ludzi - sala dosłownie pękała w szwach, a kolejka na zewnątrz pokazywała, że studenckiej braci spragnionej dobrej zabawy jest znacznie więcej, niż klub mógłby pomieścić.

Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania Andrzejkami organizowanymi przez Samorząd Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego UR. Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę.
W imieniu członków SS WWF UR przepraszam osoby, które zakupiły bilety w przedsprzedaży a nie udało im się wejść do klubu. W najbliższym czasie podamy termin i miejsce w którym można będzie oddać bilet a my zwrócimy pieniądze. Klub Chili nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

Nikon-076-057.jpg  Nikon-076-077.jpg  Nikon-076-090.jpg  Nikon-076-046.jpg

e-mail: inokf@ur.edu.pl