Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Lookout for work candidates

It is our pleasure to announce that we are currently on the lookout for work candidates.

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Akcja "NARTY DZIECIOM" to inicjatywa właścicieli Ośrodka Narciarskiego Kiczera Ski Puławy oraz przedstawicieli Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Spotkanie informacyjne – płatne staże dla studentów

W dniu 4 października 2017 r. (środa), odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące staży dla studentów 2 SUM WF stacjonarny, 2 SUM WF niestacjonarny oraz 2 SUM TiR stacjonarny. Spotkanie odbędzie się w Auli WWF, ul. Cicha 2, o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa. Prodziekan ds. Dydaktycznych, dr Wojciech Bajorek.

Bezpłatny kurs instruktora i trenera badmintona

Podkarpacki Związek Badmintona w Rzeszowie organizuje bezpłatny kurs instruktora i trenera badmintona.

Oferta Bangkok-based Students' Services Agency

Some information about Programs and Services, so that perhaps this may serve students of yours in need of Internships and Management Training program opportunities in the year 2017-18!

Lookout for work candidates for a job

It is our pleasure to announce that we are currently on the lookout for work.

Olimp Laboratories - oferta pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o

MOSiR Dębica - oferta pracy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zamierza zatrudnić od 1 września 2017, na umowę o pracę, dodatkowych ratowników.

Zapraszamy do udziału w Teście Coopera - 6.06.2017 r.

Zapraszamy osoby w każdym wieku do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się w dniu 6.06.2017 r. w godzinach od 10:00 – 16:00 na Stadionie CWKS Resovii przy ul. Wyspaiańskiego 22 w Rzeszowie.

Stypendium dla oszczędzających

„Stypendium dla oszczędzających“ poszukuje oszczędnych studentów, którzy przy małej ilości pieniędzy doskonale dają sobie radę w życiu.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 175)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|