Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 28 kwietnia 2017 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

Tydzień Zdrowia i Sportu UR

W dniach 21-28.04.2017r. zapraszamy serdecznie na Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu organizowany przez Samorząd Studentów Wydziału Medycznego oraz Wychowania Fizycznego UR przy współpracy IFMSA Poland Oddział Rzeszów.

Erasmus+. Spotkanie informacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów Wydziału WF UR na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2017/2018, w dniu 15 marca o godz. 12:30 w auli przy ul. Cichej.

Zapraszamy na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki

Studenckie Koło Naukowe Podróżników zaprasza studentów Turystki i Rekreacji, Wychowania Fizycznego oraz pracowników na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki w dniach 17-19.03.2017 r. https://www.facebook.com/events/106211113242539/

Zapraszamy na Dzień z Pracodawcą

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z cyklu "Dzień z Pracodawcą" - Praktyki studenckie w Grecji. Data: 8 marca 2017, godz. 10:30, aula WWF, ul. Cicha 2, zapisy: pawelkrajewski@ur.edu.pl

Staże i praktyki w Tajlandii - oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku z nawiązaniem umowy z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży w Tajlandii. Informacji udziela dr Wojciech Bajorek.

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Zapraszamy studnetów i absolwentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego do włączenia się w akcję NARTY DZIECIOM. Wolontariat polega na opiece nad dziećmi na stoku.

Zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter 14.12.2016 r.

Serdecznie zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter, który odbędzie się 14.12.2016 r. w głównym budynku UR (w auli dużej), ul. Rejtana 16c. Start godz. 16:00.

Współpraca z Uniwersytetem Masaryka (Brno, Czechy) - oferta dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy z Unwersytetem Masaryka w Brnie w Czechach.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 162)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|