Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Erasmus+. Spotkanie informacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów Wydziału WF UR na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2017/2018, w dniu 15 marca o godz. 12:30 w auli przy ul. Cichej.

Zapraszamy na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki

Studenckie Koło Naukowe Podróżników zaprasza studentów Turystki i Rekreacji, Wychowania Fizycznego oraz pracowników na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki w dniach 17-19.03.2017 r. https://www.facebook.com/events/106211113242539/

Zapraszamy na Dzień z Pracodawcą

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z cyklu "Dzień z Pracodawcą" - Praktyki studenckie w Grecji. Data: 8 marca 2017, godz. 10:30, aula WWF, ul. Cicha 2, zapisy: pawelkrajewski@ur.edu.pl

Staże i praktyki w Tajlandii - oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku z nawiązaniem umowy z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży w Tajlandii. Informacji udziela dr Wojciech Bajorek.

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Zapraszamy studnetów i absolwentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego do włączenia się w akcję NARTY DZIECIOM. Wolontariat polega na opiece nad dziećmi na stoku.

Zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter 14.12.2016 r.

Serdecznie zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter, który odbędzie się 14.12.2016 r. w głównym budynku UR (w auli dużej), ul. Rejtana 16c. Start godz. 16:00.

Współpraca z Uniwersytetem Masaryka (Brno, Czechy) - oferta dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy z Unwersytetem Masaryka w Brnie w Czechach.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu 25-29.04.16 r.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu – w dniach 25-29.04.2016r. odbędzie się kolejna edycja cyklicznego projektu, którego celem jest  propagowanie aktywnego stylu życia wśród akademickiej społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz mieszkańców miasta Rzeszowa.

Godziny Dziekańskie w dniu 31.03.2016 r.

W związku z uroczystością nadania imienia Profesora Kazimierza Obodyńskiego auli Wychowania Fizycznego połączonej z odsłonięciem tablicy pamiątkowej ustala się godziny dziekańskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Wydziale WF UR  w dniu 31.03.2016, w godzinach od 12:00 do 15:00.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 160)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|