Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Gym Generation Rzeszów poszukuje instruktorów

Gym Generation Rzeszów zaprasza do współpracy osoby młode, pełne energii i pasji do sportu, z wyjątkowym podejściem do dzieci.

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 26 kwietnia 2018 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

VIII Międzywydziałowe Mistrzostwa UR w Siatkówce Mieszanej

VIII Międzywydziałowe Mistrzostwa UR w Siatkówce Mieszanej o Puchar Pana Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia UR dr hab. Wojciecha Walata, prof. UR. Termin i miejsce: - 26.04.2018 r. (czwartek) godz. 9.00 mecze eliminacyjne i finały Hala Sportowa WWF UR ul. Zelwerowicza 8b.

Projekt

Projekt "Kariera zaczyna się od stażu". REKRUTACJA IV. Informujemy, iż rozpoczyna się rekrutacja kandydatów na staże. Osoby zainteresowane mogą pobrać dokumenty ze strony internetowej www.we.ur.edu.pl/student/staze.

Konkurs prac dyplomowych

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs prac dyplomowych poświęconych historii, obecnemu obliczu i przyszłości regionu pn. Dziedzictwo i Rozwój Podkarpacia. Zapraszamy do udziału.

Student´s Academy 2018 - We Like to Move It !

Prosimy o zgłaszanie się chętnych studentów kierunku Wychowanie Fizyczne do sekretariatu WWF, Towarnickiego 3. Zamknięcie listy do 31.01.2018. 22 -25 March 2018, STUDENT´S ACADEMY OF PSYCHOMOTRICITY in Brno.

Lookout for work candidates

It is our pleasure to announce that we are currently on the lookout for work candidates.

Lookout for work candidates

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Akcja "NARTY DZIECIOM" to inicjatywa właścicieli Ośrodka Narciarskiego Kiczera Ski Puławy oraz przedstawicieli Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Spotkanie informacyjne – płatne staże dla studentów

W dniu 4 października 2017 r. (środa), odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące staży dla studentów 2 SUM WF stacjonarny, 2 SUM WF niestacjonarny oraz 2 SUM TiR stacjonarny. Spotkanie odbędzie się w Auli WWF, ul. Cicha 2, o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa. Prodziekan ds. Dydaktycznych, dr Wojciech Bajorek.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 182)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|