Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Front Office, Practical Training Programs

RMC are currently actively recruiting participants for F&B Service & Restaurant Operations, as well as for Front Office,Practical Training Programs. Traineeship opportunities currently available with one of our well known 5-star Luxury brand hotel in Bangkok,Thailand!

Olimp Laboratories - oferta pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o

MOSiR Dębica - oferta pracy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zamierza zatrudnić od 1 września 2017, na umowę o pracę, dodatkowych ratowników.

Zapraszamy do udziału w Teście Coopera - 6.06.2017 r.

Zapraszamy osoby w każdym wieku do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się w dniu 6.06.2017 r. w godzinach od 10:00 – 16:00 na Stadionie CWKS Resovii przy ul. Wyspaiańskiego 22 w Rzeszowie.

Stypendium dla oszczędzających

„Stypendium dla oszczędzających“ poszukuje oszczędnych studentów, którzy przy małej ilości pieniędzy doskonale dają sobie radę w życiu.

Dzień z pracodawcą - 23.05.2017 r.

Biuro Karier UR zaprasza Studentów i Absolwentów UR  na Dzień z Pracodawcą z Bankiem Credit Agricole w dniu 23 maja 2017 r. od godz. 10:00 do 14:00 w Sali Senatu, bud. A1, Rejtana 16 C.

Staże i praktyki na Wyspie Fiji oraz w Wietnami- oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku ze wspópracą Wydziału WychowaniaFizycznego z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów oraz absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży na Wyspie Fiji oraz w Wietamie.

IV Akademickie Targi Pracy - 10.05.2017 r.

W dniu 10.05.2017 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodnicznym Uniwersytetu Rzeszowskeigo, w budynku A0 odbędą się IV Akademickie Targi Pracy.

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 28 kwietnia 2017 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

Tydzień Zdrowia i Sportu UR

W dniach 21-28.04.2017r. zapraszamy serdecznie na Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu organizowany przez Samorząd Studentów Wydziału Medycznego oraz Wychowania Fizycznego UR przy współpracy IFMSA Poland Oddział Rzeszów.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 170)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|