Strefa studencka > Aktualności samorządu

Aktualności samorządu

Staże i praktyki w Tajlandii - oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku z nawiązaniem umowy z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży w Tajlandii. Informacji udziela dr Wojciech Bajorek.

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Zapraszamy studnetów i absolwentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego do włączenia się w akcję NARTY DZIECIOM. Wolontariat polega na opiece nad dziećmi na stoku.

Zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter 14.12.2016 r.

Serdecznie zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter, który odbędzie się 14.12.2016 r. w głównym budynku UR (w auli dużej), ul. Rejtana 16c. Start godz. 16:00.

Współpraca z Uniwersytetem Masaryka (Brno, Czechy) - oferta dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy z Unwersytetem Masaryka w Brnie w Czechach.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu 25-29.04.16 r.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu – w dniach 25-29.04.2016r. odbędzie się kolejna edycja cyklicznego projektu, którego celem jest  propagowanie aktywnego stylu życia wśród akademickiej społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz mieszkańców miasta Rzeszowa.

Godziny Dziekańskie w dniu 31.03.2016 r.

W związku z uroczystością nadania imienia Profesora Kazimierza Obodyńskiego auli Wychowania Fizycznego połączonej z odsłonięciem tablicy pamiątkowej ustala się godziny dziekańskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Wydziale WF UR  w dniu 31.03.2016, w godzinach od 12:00 do 15:00.

Koordynator Eventów Sportowych - oferta pracy firmy New Balance dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy firmy New Balance dla studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Akcja "NARTY DZIECIOM" to inicjatywa właścicieli Ośrodka Narciarskiego Kiczera Ski Puławy oraz przedstawicieli Wydziału Wychowania Fizycznego UR, którzy pragną udostępnić i nauczyć dzieci w wieku szkolnym trudnej sztuki jazdy na nartach ........

Biuro Karier zaprasza na spotkanie z pracodawcą - Grand Hotel Rzeszów oraz Fasada Investment w dniu 26.11.2015 r.

Biuro Karier zaprasza studentów Wydziału Wychowania Fizycznego UR na spotkanie z przedstawicielmi firm: Grand Hotel Rzeszów oraz Fasada Investment w dniu 26.11.2015 r. w godzinach od 13:00 do 15:00.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 157)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|