Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Projekty badawcze młodych naukowców

Projekty badawcze młodych naukowców

Dodano: piątek, 7 grudnia 2018
Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące).
Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr 1.
1. Wnioski należy składać w sekretariacie Prodziekana ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą (pokój nr. 17B, ul. Towarnickiego 3, wersja elektroniczna i papierowa) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.12.2018 r. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
2. Wnioski zostaną ocenione przez Wydziałową  Komisję ds. Nauki.
3. O wynikach konkursu wnioskodawcy zostaną powiadomieni wydaniem decyzji pozytywnej lub negatywnej.
Bliższe informacje:
Ewelina Niemiec