Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Dodano: piątek, 24 sierpnia 2018
Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące).
Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr-1-508.

1.Wnioski należy składać w sekretariacie Prodziekana ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą (pokój nr 17B, ul. Towarnickiego 3, wersja elektroniczna i papierowa) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.09.2018 r. do godz. 12.00. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
2. Wnioski zostaną ocenione przez Wydziałową Komisję ds. Nauki.
3. O wynikach konkursu wnioskodawcy zostaną powiadomieni wydaniem decyzji pozytywnej lub negatywnej.

Bliższe informacje:
Ewelina Niemiec