Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Ewaluacja dyscyplin naukowych

Ewaluacja dyscyplin naukowych

Dodano: wtorek, 11 grudnia 2018
Szanowni Państwo, Pełnomocnicy Rektora UR ds. ewaluacji dyscyplin naukowych, W załączeniu przekazuję wzory oświadczenia upoważniającego Uniwersytet Rzeszowski do wykazania osiągnięć pracownika na potrzeby ewaluacji jednostek naukowych. Wskazane dokumenty powinny zostać wypełnione i podpisane przez wszystkich pracowników UR prowadzących działalność naukową oraz pracowników biorących udział w prowadzeniu działalności naukowej. Dokumenty należy złożyć na ręce pełnomocników do 17 grudnia 2018 r. Niewypełnienie powyższego obowiązku będzie skutkowało wszczęciem postępowania dyscyplinarnego.
Z poważaniem,
Prof. dr hab. Sylwester Czopek,