Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Zaproszenie na konferencję

Zaproszenie na konferencję

Dodano: wtorek, 5 września 2017
Zakład Prawa, Wydział Wychowania Fizycznego UR, Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa i Ekonomii w Sporcie „Know-How Sport” ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową pt. Organizacja i zarządzanie w kulturze fizycznej, która odbędzie się w dniu 7 grudnia 2017 roku w Rzeszowie.

Cel konferencji
- wymiana poglądów i doświadczeń, prezentacja wyników najnowszych badań a także integracja środowiska naukowego, zajmującego się aspektami prawno-organizacyjnymi oraz zarządzaniem w naukach o kulturze fizycznej.
- wypracowanie rozwiązań instytucjonalnych w zakresie struktur organizacyjnych podmiotów działających w kulturze fizycznej.
- kreowanie optymalnego modelu sterowania kulturą fizyczną przez władze publiczne
- pogłębienie wiedzy związanej z szeroko rozumianą kulturą fizyczną

Tematyka konferencji
- podstawy prawno-organizacyjne działalności w zakresie kultury fizycznej w Polsce oraz ich ewolucja,