Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne

Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne

Dodano: wtorek, 7 listopada 2017
Szanowni Państwo,
Po raz trzeci chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne, które odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 roku pod nazwą „Turystyka XXI wieku – współczesne trendy, problemy i perspektywy rozwoju”.
Tradycyjnie podczas sympozjum będą mieli Państwo możliwość wygłoszenia przygotowanego przez siebie referatu. Jak poprzednio, przewidujemy także publikację artykułów uczestników w monografii z numerem ISBN, tych które otrzymają pozytywne recenzje. I jak miało to miejsce podczas dwóch poprzednich edycji, tym razem również nie zabraknie atrakcji w drugi dzień Sympozjum.
Na Sympozjum można się już zapisywać. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie  https://sites.google.com/view/sympozjum-turystyka-nowy-sacz