Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Studencka Sesja Naukowa „Profesionalizm w sporcie osób niepełnosprawnych - igrzyska paraolimpijskie”

Dodano: wtorek, 9 grudnia 2014
Członkowie SKN Teorii i Praktyki Treningu Sportowego mają zaszczyt zaprosić na Studencką Sesję Naukową pt.: „Profesionalizm w sporcie osób niepełnosprawnych - igrzyska paraolimpijskie”. Miejsce: aula Wydziału WF, ul. Cicha 2. Termin: czwartek, 11 grudnia 2014 r., godz. 17:30.
W sesji udział wezmą:
Rafał Wilk - żużlowiec, trener żużlowy, sportowiec niepełnosprawny; dwukrotny mistrz paraolimpijski z Londynu (2012) w handbike'u; dwukrotny mistrz świata z Kanady 2013; kawaler Orderu Odrodzenia Polski.
Jan Cyrul - zastępca Prezesa Zrzeszenia Sportowego Inwalidów ,,START" Rzeszów, paraolimpijczyk, kapitan drużyny koszykarzy