Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Dodano: poniedziałek, 19 maja 2014
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące).
Zasady konkursu przedstawione są w regulaminie, (dostępny do wglądu w pokoju nr 17 B na ul. Towarnickiego 3,).
1. Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr 1.
2. Wnioski należy składać w sekretariacie Prodziekana ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą( pokój nr. 17B, ul. Towarnickiego3) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.06.2014. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
3. Wnioski zostaną ocenione przez Wydziałową Komisję ds. Nauki.
4. O wynikach konkursu wnioskodawcy zostaną powiadomieni wydaniem decyzji pozytywnej lub negatywnej.
Bliższe informacje:
Ewelina Niemiec, Agnieszka Pałys
Sekretariat Prodziekana ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą ul. Towarnickiego 3, 35-959 Rzeszów e-mail: wfnauka@ur.edu.pl
tel. 17 872-18-44