Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Zapraszamy do udziału w I Konferencji Naukowej "Kultura fizyczna w dobie XXI wieku w aspekcie niepeł

Zapraszamy do udziału w I Konferencji Naukowej "Kultura fizyczna w dobie XXI wieku w aspekcie niepełnosprawności"

Dodano: poniedziałek, 18 listopada 2013
W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam pracowników Wydziału Wychowania Fizycznego oraz studentów do wzięcia udziału w I Konferencji Naukowej "Kultura fizyczna w dobie XXI wieku w aspekcie niepełnosprawności".
Konferencja odbędzie się w najbliższy wtorek, dn. 26 listopada 2013 r. w Auli WWF, ul. Cicha 2 o godz. 10. 00.
Organizatorem Konferencji jest Zakład Pedagogiki WWF, Biuro ds. Osób niepełnosprawnych UR oraz Klub Uczelniany AZS UR.
dr Marta Przydział