Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki > Oświadczenie do wniosku o przyznanie środków finansowych na działalność statutową

Dodano: poniedziałek, 27 maja 2013
W związku z obowiązkiem sporządzenia przez Wydział WF wniosku o przyznanie środków finansowych na działalność statutową na rok 2014 proszę wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych, inżynieryjno-technicznych Wydziału WF o wypełnienie załączonego druku oświadczenia (ręcznie, czytelnie) i dostarczenie do pokoju nr 17B, ul. Towarnickiego 3c, w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 03.06.2013r. Zadanie badawcze, które należy wpisać w oświadczeniu musi być zgodne z zatwierdzonym przez Dziekana Wydziału WF wykazem zadań badawczych na rok 2014, który znajduje się w załączniku nr 2.