Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki

Informacje dla pracowników

Zaproszenie na sympozjum „Rehabilitacja od narodzin do starości”

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Komitetu Naukowego oraz Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w: XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się 12-14 października 2017 roku w Rzeszowie.

Konkurs na zadania badawcze na rok 2018

Komisja ds. Nauki ogłasza konkurs na zadania badawcze finansowane z działalności statutowej dla pracowników Wydziału Wychowania Fizycznego (naukowo-dydaktycznych i naukowych) na rok 2018.

Zapraszamy na warsztaty metodyczne-dydaktyczne

Zapraszamy na warsztaty metodyczno – dydaktyczne: Wykorzystanie nowoczesnego treningu funkcjonalnego w kształtowaniu techniki poruszania się w grach zespołowych na lekcji wychowania fizycznego

Młoda Kadra - termin składania wniosków

Ze względu na czynności związane z Akredytacją Wydziału WWF został przesunięty termin składania wniosków dotyczących Młodej Kadry (508) do dnia 24.03.2017 r. Przewodniczący Komisji ds. Nauki, dr hab. prof. UR Emilian Zadarko

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące).

Zaproszenie na IPA 24th General Assembly Commemoration Symposium

IPA 24th General Assembly Commemoration Symposium „Sztuki walki i sporty walki w badaniach naukowych”, pod patronatem Dziekana Wydziału WF UR i Prezydenta IMACSSS, Rzeszów, 22 kwietnia 2017.

Zaproszenie na Konferencję: 150-lecie sportu w Polsce

Katedra Nauk Humanistyczno-Społecznych Wydziału WF oraz Rzeszowski Komitet Olimpijski zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową 150-LECIE SPORTU W POLSCE.

Sprawozdania z działalności naukowej za rok 2016

W związku z obowiązkiem sporządzenia przez Wydział WF sprawozdań z działalności naukowej (potencjał badawczy) za rok 2016, oceny parametrycznej za rok 2016, prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

Zapraszenie na konferencję naukową Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy.

Katedra Turystyki i Rekreacji - Zakład Gospodarki Turystycznej oraz Stowarzyszenie Via Turistica zapraszają na konferencję naukową Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy.

Zaproszenie na konferencję

Uniwersytet Rzeszowski, Nomino Sp. z o.o., KlasterPro.pl Sp. z o.o. oraz Klaster Jakości Życia „Kraina Podkarpacie” mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt.: „Synergia kapitałów Podkarpacia. Aktywizacja przez IT i Co-design a wyniki badań wśród mieszkańców Podkarpacia”

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 44)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >|