Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki

Informacje dla pracowników

Koło Naukowe Sportów Obronnych

Na Wydziale Wychowania Fizycznego inauguruje swoją działalność Koło Naukowe Sportów Obronnych, zapraszamy.

Zapraszamy na wykład otwarty

Prof. Dr Jong-Young Lee (Suwon University, Korea), prezydent Pan-Asian Association for Sport and Physical Education, wystąpi z wykładem: Traditional sports and games (aula, ul. Cicha 2, 5 grudnia 2017, godz. 12:15-13:45). Zapraszamy studentów obydwu kierunków oraz wykładowców, którzy wówczas realizują planowe zajęcia. Prof. dr hab. W.J. Cynarski.

Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne

Zapraszamy na Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne, które odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 roku pod nazwą „Turystyka XXI wieku – współczesne trendy, problemy i perspektywy rozwoju”.

Zapraszamy na warsztaty naukowo-metodyczne

Zapraszamy na warsztaty naukowo-metodyczne "Pływanie w teorii i praktyce", które odbędą się w dniu 09.12.2017r. Miejsce: Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Cicha 2, Rzeszów, pływalnia  Rzeszowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Ks. Jałowego 23 a, Rzeszów.

Informacja dla osób zainteresowanych turystyką w praktyce

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Podróżników, które odbędzie się w dniu 04.10.2017 (środa) o godz. 19:00, na parterze przy ul. Kasprowicza 1. Na spotkaniu omówimy m.in. pierwszy wyjazd turystyczny (pieszy) w Beskid Niski. Inf. https://www.facebook.com/SMPGlobtroterKNP/.

Zaproszenie na konferencję INTERREG

Zapraszamy na międzynarodową konferencję w ramach projektu współpracy transgranicznej „NOWOCZESNA EDUKACJA BEZ GRANIC OTWIERA OBSZARY WIEJSKIE NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ“, wspieranego przez program INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014 - 2020.

Konkurs na pracę licencjacką lub magisterską z zakresu krajoznawstwa

Do 15 października 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na pracę licencjacką lub magisterską z zakresu krajoznawstwa. Do konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione w latach 2016-2017.

Zaproszenie na konferencję

Zakład Prawa, Wydział WF UR, Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa i Ekonomii w Sporcie „Know-How Sport” ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową pt. Organizacja i zarządzanie w kulturze fizycznej, która odbędzie się w dniu 7 grudnia 2017 roku w Rzeszowie.

Zaproszenie na sympozjum „Rehabilitacja od narodzin do starości”

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Komitetu Naukowego oraz Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w: XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się 12-14 października 2017 roku w Rzeszowie.

Konkurs na zadania badawcze na rok 2018

Komisja ds. Nauki ogłasza konkurs na zadania badawcze finansowane z działalności statutowej dla pracowników Wydziału Wychowania Fizycznego (naukowo-dydaktycznych i naukowych) na rok 2018.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 52)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|