Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki

Informacje dla pracowników

Zaproszenie na IPA 24th General Assembly Commemoration Symposium

IPA 24th General Assembly Commemoration Symposium „Sztuki walki i sporty walki w badaniach naukowych”, pod patronatem Dziekana Wydziału WF UR i Prezydenta IMACSSS, Rzeszów, 22 kwietnia 2017.

Zaproszenie na Konferencję: 150-lecie sportu w Polsce

Katedra Nauk Humanistyczno-Społecznych Wydziału WF oraz Rzeszowski Komitet Olimpijski zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową 150-LECIE SPORTU W POLSCE.

Sprawozdania z działalności naukowej za rok 2016

W związku z obowiązkiem sporządzenia przez Wydział WF sprawozdań z działalności naukowej (potencjał badawczy) za rok 2016, oceny parametrycznej za rok 2016, prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

Zapraszenie na konferencję naukową Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy.

Katedra Turystyki i Rekreacji - Zakład Gospodarki Turystycznej oraz Stowarzyszenie Via Turistica zapraszają na konferencję naukową Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy.

Zaproszenie na konferencję

Uniwersytet Rzeszowski, Nomino Sp. z o.o., KlasterPro.pl Sp. z o.o. oraz Klaster Jakości Życia „Kraina Podkarpacie” mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt.: „Synergia kapitałów Podkarpacia. Aktywizacja przez IT i Co-design a wyniki badań wśród mieszkańców Podkarpacia”

SKN Teorii i Praktyki Treningu Sportowego zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze

Studenckie Koło Naukowe Teorii i Praktyki Treningu Sportowego zaprasza wszystkich członków i studentów Wydziału WF zainteresowanych działalnością w Kole na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się we wtorek 24 maja 2016 o godz. 17:00. Miejsce zebrania: Kasprowicza 1, sala nr 2.

Konkurs na zadania badawcze

Komisja ds. Nauki ogłasza konkurs na zadania badawcze  finansowane z działalności na utrzymanie potencjału badawczego (UPB 507) dla pracowników Wydziału Wychowania Fizycznego UR, na rok 2017. Szczegóły zostały przedstawione w załącznikach.

Konferencja Twoje Zdrowie - Twój Wybór

Konferencja Twoje Zdrowie - Twój Wybór, 13 kwietnia 2016, I LO Rzeszów

Konferencja Naukowo-Metodyczna

Wydział WF UR, Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR, Klub Uczelniany AZS UR zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, pielęgniarki szkolne, pracowników i studentów UR na III Konferencję Naukowo-Metodyczną „EDUKACJA ZDROWOTNA W SZKOLNEJ PRAKTYCE PROCESU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO”

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców, która odbędzie się 2 czerwca  2016, w Szczecinie.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 39)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4  >  >|