Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki

Informacje dla pracowników

Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym.

Zaproszenie na konferencję zamykającą projekt

Partnerzy projektu Interreg "Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość" zapraszają na konferencję podsumowującą projekt. Szczegóły na plakacie.

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące). Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr-1-508.

Zmiany w Regulaminie (507, 508)

Zgodnie z decyzją Rady Wydziału z dnia 18.01.2018 r. nastąpiły zmiany w Regulaminie podziału środków  (UPB 507, UBP 508).

Koło Naukowe Sportów Obronnych

Na Wydziale Wychowania Fizycznego inauguruje swoją działalność Koło Naukowe Sportów Obronnych, zapraszamy.

Zapraszamy na wykład otwarty

Prof. Dr Jong-Young Lee (Suwon University, Korea), prezydent Pan-Asian Association for Sport and Physical Education, wystąpi z wykładem: Traditional sports and games (aula, ul. Cicha 2, 5 grudnia 2017, godz. 12:15-13:45). Zapraszamy studentów obydwu kierunków oraz wykładowców, którzy wówczas realizują planowe zajęcia. Prof. dr hab. W.J. Cynarski.

Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne

Zapraszamy na Studencko-Doktoranckie Sympozjum Turystyczne, które odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 roku pod nazwą „Turystyka XXI wieku – współczesne trendy, problemy i perspektywy rozwoju”.

Zapraszamy na warsztaty naukowo-metodyczne

Zapraszamy na warsztaty naukowo-metodyczne "Pływanie w teorii i praktyce", które odbędą się w dniu 09.12.2017r. Miejsce: Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Cicha 2, Rzeszów, pływalnia  Rzeszowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Ks. Jałowego 23 a, Rzeszów.

Informacja dla osób zainteresowanych turystyką w praktyce

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Podróżników, które odbędzie się w dniu 04.10.2017 (środa) o godz. 19:00, na parterze przy ul. Kasprowicza 1. Na spotkaniu omówimy m.in. pierwszy wyjazd turystyczny (pieszy) w Beskid Niski. Inf. https://www.facebook.com/SMPGlobtroterKNP/.

Zaproszenie na konferencję INTERREG

Zapraszamy na międzynarodową konferencję w ramach projektu współpracy transgranicznej „NOWOCZESNA EDUKACJA BEZ GRANIC OTWIERA OBSZARY WIEJSKIE NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ“, wspieranego przez program INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014 - 2020.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 56)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|