Działalność naukowa > Aktualności Działu Nauki

Informacje dla pracowników

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję z okazji 100-lecia powołania w Krakowie w dniu 11 października 1919, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miejsce konferencji: Aula Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej w Rzeszowie ul. Cicha 2a. Termin: 11 października 2019

Stypendia doktorskie

Dział Nauki sygnalizuje, że pracownicy, którzy otworzą przewód doktorski do dnia 30 kwietnia 2019 r i będą chcieli skorzystać ze stypendium doktorskiego, winni złożyć wnioski o przyznanie tegoż stypendium wyłącznie do dnia 30 kwietnia 2019 r.

Wychowanie Fizyczne wobec Konstytucji dla Nauki

W dniach 11-12 kwietnia 2019 w Rzeszowie odbędzie się konferencja naukowa dotycząca wychowania fizycznego wobec wyzwań Konstytucji dla Nauki.

Komunikat SIP nr 1/2019

Komunikat SIP nr 1/2019. IPA 26th General Assembly Commemoration Symposium, „Sztuki walki i sporty walki w badaniach naukowych”,

Ewaluacja dyscyplin naukowych

Szanowni Państwo, Pełnomocnicy Rektora UR ds. ewaluacji dyscyplin naukowych, W załączeniu przekazuję wzory oświadczenia upoważniającego Uniwersytet Rzeszowski do wykazania osiągnięć pracownika na potrzeby ewaluacji jednostek naukowych.

Projekty badawcze młodych naukowców

Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym.

Zaproszenie na konferencję zamykającą projekt

Partnerzy projektu Interreg "Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość" zapraszają na konferencję podsumowującą projekt. Szczegóły na plakacie.

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące). Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr-1-508.

Zmiany w Regulaminie (507, 508)

Zgodnie z decyzją Rady Wydziału z dnia 18.01.2018 r. nastąpiły zmiany w Regulaminie podziału środków  (UPB 507, UBP 508).

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 62)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|