UR
Miasto Rzeszow
Logowanie
UR
InstytutDla kandydataDla studentaDla wykładowcyDziałalność naukowaWydawnictwaStrefa studencka
Dla studenta > Ogłoszenia dziekanatu > Rekrutacja na program MOST

Rekrutacja na program MOST

Dodano: wtorek, 12 listopada 2019
W związku z rekrutacją na program  MOST od 31.10.2019 r. do 30.11. 2019 publikujemy link do postu otwierającego rekrutację.

https://www.facebook.com/programmost2000/photos/rpp.1700293996868038/2546427732254656/?type=3&theater
 
baner1.jpg

Szanowni Państwo!
To już kolejny rok i kolejny październik, kiedy mam przyjemność napisać do Państwa kilka słów. 
Jak na pewno Państwo pamiętacie 31 października br. startuje rekrutacja do Programu MOST. Dlatego jak zawsze trafią do Państwa za pośrednictwem poczty tradycyjnej plakaty, a do niniejszej wiadomości ja załączam odpowiednie grafiki. Uprzejmie proszę, aby umieścić je gdzie tylko jest to możliwe - w zakładkach o Programie na stronach internetowych Uczelni, Wydziałów, Instytutów, Samorządu itd. 
Kolejna ważna kwestia - Facebook. Nie ukrywajmy, jest to główny kanał, dzięki któremu docieramy do studentów. Obecnie profil Programu lubi około 2200 osób. Jednak zasięg jego oddziaływania może być znacznie większy i … zależy to od Państwa pomocy! :-) Krótko po rozpoczęciu rekrutacji prześlę Państwu link do postu otwierającego ową rekrutację, bardzo proszę, abyście przesłali go Państwo wszystkim życzliwym Osobom, które na Państwa Uczelniach zajmują się mediami społecznościowymi (administratorzy profili wydziałowych, instytutowych, samorządu, etc.). Podczas poprzedniej rekrutacji niewielka część Uczelni zaktywizowała się w tym zakresie, a mimo to post swoim zasięgiem objął ponad 20 tysięcy użytkowników Facebooka. Strach pomyśleć, co będzie jak uda mi się namówić wszystkich Państwa do zaangażowania w tę sprawę ;-)
Jak co roku proszę również, aby zainteresowane Uczelnie przesyłały do mnie informacje dot. unikatowych kierunków, świetnie wyposażonych laboratoriów, nietypowych inicjatyw studenckich, projektów naukowych i wielu podobnych. Informacje nie muszą być zredagowane, czasem wystarczy choćby link. Redakcją zajmę się ja :-) Natomiast koniecznie proszę dołączyć zdjęcia, grafiki. Całość zostanie opublikowana na facebookowym profilu Programu i posłuży do zachęcenia, aby Studenci czy Doktoranci wybrali właśnie Państwa Uczelnię :-)
W imieniu Pauliny Kaźmierczak i swoim, 
Joanna Kałużna   
Partnerzy Wydziału
      
          

Najważniejsze linki                                         Newsletter                                                                                                                      Dane kontaktowe
   Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia wydziału.
   (w przygotowaniu)
   Uniwersytet Rzeszowski
   Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej
   35-959 Rzeszów,  ul. Towarnickiego 3

   Sekretariat Instytutu: tel./fax +48 17 872 18 61
   Dziekanat:  tel./fax +48 17 872 18 42 (43) (67)

   e-mail: inokf@ur.edu.pl